2 Granatbroschen
Metall vergoldet, Arbeit um 1900, "Sterne", zahlreiche Granate, 12,9 g, Granate tlw. geklebt
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
07.03.2018 - 15:17
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
2 Granatbroschen
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Korallenarmband
- Erich (Arik) Brauer *
- Piaget Brillant Armkette zus. ca. 0,80 ct
- Helmut W. Hundstorfer (geb. 1947 Linz), Glaskugel (Paperweight)